Kombi Servisi

Kombi servisi genel olarak arızalanan bozulan kombilerinizin yapılma işleminin geneline denir. Bu işlem genelde müşterinin evinde olur arıza çok büyükse yetkili servise imkanlrın daha fazla olduğu yere geçilir.

Kombi servisi Bir serviste olması gereken bazı özellikler vardır. Servisler ikiye ayrılır biri yetkili servis diğeri de tamir servisidir. Yetkili servis sadece  belli markalarla ilgilenir ama tamir servisi her marka ile ilgilenir. Eğer sizde arızalanan kombinizden eskisi gibi verim almak istiyorsanız kombi servisini seçin. Her marka için servisimiz vardır. Kombi servis sadece tamiri kapsamaz petek temizlemede bu işlemin içine girer.

Servis işleminde sadece kombinin mekanik sorunları değil diğer sorunları da çözülür. Diğer sorunlara değinecek olursak düğme,kapak,tuş vs.. gibi.Servislerimizin yaptığı işlere gelecek olursak onarım, bakım ve montajdır.Biz uzman ekibimizle sürekli destek olmaya hazırız. Ayrıca ürünlerimizin garantileri kapsamında oluşan sıkıntılarda servis işleminiz ücretsizdir.Uzun yıllardan bu yana işin içinde olduğumuzdan dolayı size her türlü güvenceyi gönül rahatlığı ile verebiliyoruz.

Kombinizin servise gelmesi için illa ki bozulmuş olması gerekmiyor.Eğer ki periyodik bakım zamanı gelmişse bu da servis işlemi içine girer. Bizde tam bu noktada işimizin arkasındayız.Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servis zamanlarında sizi bilgilendirip destek oluyoruz. Diğer türlü petek temizleme işlemi de servis işlemi işine girer. Kısacası kombiye dair her iş servis işi kapsamına girer.

kombi servisi olarak değişen kombi parçalarımızda 1 yıl garanti vermekteyiz.Çalışanlarımız müşterilemiz ile en hat safada ilgilenerek onların memnuniyetini hedefler. Sizleri mutlu edebilmek için 7/24 sizlere servis hizmeti vermekteyiz. Çalışanlarımız alanlarında profesyonel kişilerdir.

Sizlerde eğer kombileriniz servis aşamasından sağ salim çıkıp sizlere hizmet etmesini isterseniz bizleri seçersiniz. Servis işleminde asla size bir yükümlülük yüklenmez en detaylı ve temiz şekilde çalışılır. Böylece sorununuzun en hızlı ve kaliteli bir şekilde çözülmesi sağlanır. kombi servisi olarak tüm marka model kombilere servis hizmeti vermekteyiz.Sizlerin mutluluğu bizlerin mutluluğu ve başarısıdır.Sizler mutluysanız bizler başarılıyızdır.Sizlerde kombinizin ve kendinizin güvenliği için kombi servisini seçin.

Top